Zajęcia Mums&Babies

Kurs skierowany dla mam na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym i odbywa się w towarzystwie dzieci. Są to zajęcia grupowe. Grupy są kameralne i liczą 8-10 osób. Bazujemy na programie Empower wydawnictwa Cambridge. Dostosowujemy poziom do umiejętności słuchaczy w grupie.
Angielski Zajęcia Mums&Babies

Opis zajęć

Kurs skierowany dla mam na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym i odbywa się w towarzystwie dzieci. Są to zajęcia grupowe. Grupy są kameralne i liczą 8-10 osób.

Bazujemy na programie Empower wydawnictwa Cambridge. Dostosowujemy poziom do umiejętności słuchaczy w grupie.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia polegają na poszerzeniu umiejętności konwersacyjnych z języka angielskiego również poprzez różnorodne aktywności: czytanie, słuchanie i krótkie ćwiczenia gap filling.

Ćwiczenia dostosowane do możliwości mam, które są w obecności dzieci. Dzięki temu, że odbywają się w kameralnych grupach to daję możliwość każdemu wypowiedzenia się w języku angielskim.

Na zajęciach będzie też kilka minut dla malucha, podczas których śpiewamy z dziećmi piosenki i bawimy się w różne gry w języku angielskim. Podpowiemy również jak uczyć się z dzieckiem w domowych warunkach.

Dlaczego warto?

Często słyszymy, że mamom brakuje czasu na to, żeby zająć się sobą, własnym rozwojem. Nie mają z kim zostawić swoich pociech, zatem wiele wydarzeń i aktywności jest dla nich niedostępne.Nasze zajęciach to świetna okazja na oderwanie się od codziennych obowiązków, spotkania z innymi mamami, aby wymienić się doświadczeniami, a przy tym rozwinąć swoje umiejętności językowe. Dodatkową korzyścią jest osłuchiwanie się dzieci z językiem angielskim od najmłodszych lat.

Współpraca

Z Firmami i Placówkami Niepublicznymi. Dostarczenie usługi do określonego miejsca; lektor przeprowadza zajęcia w ustalone przez placówkę dni.

W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Share on facebook
Udostępnij na Facebook