Kursy firmowe in-company

Kursy General English są to indywidualne bądź grupowe szkolenia językowe z angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców na każdym poziomie zaawansowania prowadzone przez lektora polskiego w placówce firmy. Naukę można rozpocząć w każdym wybranym przez Państwa terminie, tempo kursu jest zawsze dopasowane do Państwa preferencji. W naszej szkole językowej nie ma wakacji ani ferii, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć edukację językową.
Kursy firmowe in-company Angielski Polski

Opis zajęć

Kursy General English są to indywidualne bądź grupowe szkolenia językowe z angielskiego oraz polskiego dla wszystkich na każdym poziomie zaawansowania prowadzone przez lektora polskiego w placówce firmy.Naukę można rozpocząć w każdym wybranym przez Państwa terminie, tempo kursu jest zawsze dopasowane do Państwa preferencji. W naszej szkole językowej nie ma wakacji ani ferii, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć edukację językową.

Jak wyglądają zajęcia?

Nasze kursy językowe nie opierają się na jednej metodzie – uczymy tak, by zapewnić naszym Słuchaczom maksymalną efektywność. Na każdych zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie). Podręcznik kursowy traktujemy jako bazę, którą uzupełniamy: artykułami z prasy, fragmentami filmów, seriali, programów publicystycznych, wiadomości telewizyjnych i radiowych, twórczo wykorzystywanymi zasobami internetowymi i programami multimedialnymi. Dopasowujemy sposób prowadzenia zajęć do Słuchacza wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny psychologii nauczania.Stosujemy symulacje, wizualizacje, psychozabawy, odgrywanie ról, mnogość dialogów, zgadywanki, dyskusje w parach lub grupach. Chodzi nam przede wszystkim o nabycie przez naszych Słuchaczy umiejętności uzyskiwania i przekazywania informacji w języku angielskim bądź polskim.

Dlaczego warto?

Współpraca

Z Firmami: zajęcia in-company, klientami indywidualnymi i Placówkami Publicznymi bądź Niepublicznymi. Dostarczenie usługi do określonego miejsca; lektor przeprowadza zajęcia w ustalone przez placówkę dniProsimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Share on facebook
Udostępnij na Facebook