Zajęcia indywidualne

Indywidualne lekcje z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych (przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych). Poziom zajęć dostosowany do umiejętności ucznia. Program dostosowany do wymagań kursanta.
angielski dla dzieci zajęcia indywidualne

Opis zajęć

Indywidualne lekcje z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych (przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych).Poziom zajęć dostosowany do umiejętności ucznia. Program dostosowany do wymagań kursanta.

Jak wyglądają zajęcia?

Indywidualne lekcje z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych (przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych) to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w 100% wykorzystać czas zajęć. Jeśli rozważasz odświeżenie dawno nieużywanego języka, bądź rozpoczęcie nauki nowego języka w sposób, który w 100% będzie skoncentrowany na Twoich potrzebach językowych prywatne lekcje to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.Wspólnie z lektorem prowadzącym zajęcia przygotowany zostanie indywidualny program kursu, nakreślona zostanie ścieżka rozwoju językowego, a postępy będą regularnie monitorowane przez nauczyciela prowadzącego. Program zajęć może być na bieżąco modyfikowany, szczególnie cenione jest to przez rodziców dzieci, które muszą przygotować się do kartkówek, testów oraz olimpiad językowych, zrozumieć określone zagadnienia gramatyczne lub nauczyć się słownictwa z danego zakresu.Elastyczne podejście lektora cenią również osoby dorosłe, które mogą wspólnie z nauczycielem przygotować się do rozmowy o pracę, wygłoszenia prezentacji, negocjacji w języku angielskim.

Dlaczego warto?

Współpraca

Z Firmami: zajęcia in-company, klientami indywidualnymi i Placówkami Niepublicznymi. Dostarczenie usługi do określonego miejsca; lektor przeprowadza zajęcia w ustalone przez placówkę dni.

W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Share on facebook
Udostępnij na Facebook