Fun for Kids

Zajęcia odbywają się w grupach 3-4-latków oraz 5-6-latków. Grupy są kameralne i liczą 8-10 osób. W przypadku współpracy z placówkami niepublicznymi max do 12 osób. Bazujemy na programie English Play Box.
angielski zajęcia dla dzieci Fun for Kids

Opis zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach 3-4-latków oraz 5-6-latków. Grupy są kameralne i liczą 8-10 osób. W przypadku współpracy z placówkami niepublicznymi max do 12 osób.  Bazujemy na programie English Play Box.

Na zajęciach wykorzystujemy

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia przez nas organizowane polegają na wprowadzeniu maluchów w atrakcyjny świat angielskiego i osłuchiwaniu się z językiem  podczas zabaw, piosenek, rymowanek oraz stworzonych przez nas sytuacji zbliżonych do czynności codziennych.

Ponadto wykorzystujemy: chustę animacyjną, QR kodowanie, echo mikrofon, pacynki i wiele innych uatrakcyjniających zajęcia rekwizytów. Kontakt z angielskim w tak wczesnym wieku z pewnością zaprocentuje w przyszłości i pozwoli na łatwiejsze przyswajanie języka w późniejszym wieku.

Dlaczego warto?

Dzieci w tak wczesnym okresie mają świetną świadomość fonemową. Oznacza to, że mogą łatwo odróżnić i nauczyć się różnych dźwięków tworzących język. 

Korzystając z tych umiejętności tworzymy dzieciom sprzyjające warunki do przyswajania języka obcego, który nabywają równolegle z językiem ojczystym. Dzięki temu nauka języka angielskiego odbywa się w sposób naturalny.

Współpraca

Z Firmami, Przedszkolami i Placówkami Niepublicznymi. Dostarczenie usługi do określonego miejsca; lektor przeprowadza zajęcia w ustalone przez placówkę dni.

W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Aktualne lokalizacje zajęć

Zapisz się na zajęcia:

    Share on facebook
    Udostępnij na Facebook