Polski dla obcokrajowców – Polish for foreigners

W naszej szkole możecie Państwo nabyć umiejętność posługiwania się językiem polskim (Polish for Foreigners - Polski dla obcokrajowców). Obcokrajowcom, którzy przyjechali do Polski oferujemy praktyczne lekcje, które pomogą w codziennym życiu. Nabędą u nas Państwo umiejętność posługiwania się językiem polskim oraz zapoznają się z elementami polskiej kultury. Naukę można rozpocząć w każdym wybranym przez Państwa terminie, tempo kursu polskiego jest zawsze dopasowane do Państwa preferencji. W naszej szkole językowej nie ma wakacji ani ferii, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć edukację językową.
Polski dla obcokrajowców – Polish for foreigners

Opis zajęć

W naszej szkole możecie Państwo nabyć umiejętność posługiwania się językiem polskim (Polish for Foreigners – Polski dla obcokrajowców). Obcokrajowcom, którzy przyjechali do Polski oferujemy praktyczne lekcje, które pomogą w codziennym życiu. Nabędą u nas Państwo umiejętność posługiwania się językiem polskim oraz zapoznają się z elementami polskiej kultury. 

Naukę można rozpocząć w każdym wybranym przez Państwa terminie, tempo kursu polskiego jest zawsze dopasowane do Państwa preferencji. W naszej szkole językowej nie ma wakacji ani ferii, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć edukację językową.

Jak wyglądają zajęcia?

Nasze kursy językowe nie opierają się na jednej metodzie – uczymy tak, by zapewnić naszym Słuchaczom maksymalną efektywność. Na każdych zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie). Podręcznik kursowy traktujemy jako bazę, którą uzupełniamy: artykułami z prasy, fragmentami filmów, seriali, programów publicystycznych, wiadomości telewizyjnych i radiowych, twórczo wykorzystywanymi zasobami internetowymi i programami multimedialnymi. 

Dopasowujemy sposób prowadzenia zajęć do Słuchacza wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny psychologii nauczania. Stosujemy symulacje, wizualizacje, psychozabawy, odgrywanie ról, mnogość dialogów, zgadywanki, dyskusje w parach lub grupach.

Chodzi nam przede wszystkim o nabycie przez naszych Słuchaczy umiejętności uzyskiwania i przekazywania informacji w języku polskim.

Dlaczego warto?

Współpraca

Z Firmami: zajęcia in-company, klientami indywidualnymi i Placówkami Niepublicznymi. Dostarczenie usługi do określonego miejsca; lektor przeprowadza zajęcia w ustalone przez placówkę dni. Jest również możliwość dołączenia do grupy na każdym poziomie zaawansowania zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages). 

Można również zgłosić zapotrzebowanie na utworzenie grupy w wybranej przez Państwa lokalizacji lub można zamówić indywidualne lekcje polskiego, całkowicie dostosowane do Państwa potrzeb, celów, możliwości lingwistycznych i czasowych. Lekcje indywidualne polskiego mogą odbywać się w Państwa firmie lub domu.

Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Share on facebook
Udostępnij na Facebook