Fun for Pupils

Kurs dedykowany dla uczniów od 1 do 3 klasy Szkoły Podstawowej. Zajęcia odbywają się w grupach, które są podzielone na kategorię wiekowe 7-8 lat oraz 9-10 lat. Grupy są kameralne i liczą 8-10 osób. Bazujemy na programie At Home with English Oxfordu i Poptropica English Islands wydawnictwa Pearson.
zajęcia angielskiego dla uczniów Fun for Pupils

Opis zajęć

Kurs dedykowany dla uczniów od 1 do 3 klasy Szkoły Podstawowej. Zajęcia odbywają się w grupach, które są podzielone na kategorię wiekowe 7-8 lat oraz 9-10 lat. Grupy są kameralne i liczą 8-10 osób.Bazujemy na programie At Home with English i Poptropica English Islands wydawnictwa Pearson.

Na zajęciach wykorzystujemy

Jak wyglądają zajęcia?

Na tym etapie wciąż bazujemy na aktywności ruchowej, zabawie, komunikacji, śpiewaniu, stałych elementach zajęć, tj. powitania, pożegnania, pytanie o samopoczucie, rozgrzewki językowe w postaci gier, rywalizacja w tym aspekcie jest absolutnie budującym elementem. Zaczynamy już powoli czytać i pisać skupiając się również na wymowie. 

Program zajęć opracowany jest tak ,aby łączyć cykl zajęć z podstawą programową obowiązującą w szkołach, co pozwala na rozwijanie umiejętności i umacnianie wiedzy szkolnej. Stopniowo program nauczania wzbogacany jest o bogatszy zasób słownictwa, trudniejsze struktury oraz elementy umożliwiające rozwój poszczególnych umiejętności językowych na coraz wyższych poziomach zaawansowania.

Dlaczego warto?

Celem naszej pracy jest rozwój umiejętności językowych u dzieci już w bardzo wczesnym wieku i budowanie motywacji do nauki języka. Zachęcamy naszych najmłodszych słuchaczy do przygody z językiem angielskim przez całe życie. Traktujemy naszą pracę czyli nauczanie języków jako bardzo ważny element wykształcenia i rozwoju każdego dziecka oraz sposób na wartościowe i rozwijające spędzanie czasu.

Współpraca

Z Firmami, Szkołami Podstawowymi i Placówkami Niepublicznymi. Dostarczenie usługi do określonego miejsca; lektor przeprowadza zajęcia w ustalone przez placówkę dni.

W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Zapisz się na zajęcia:

    Share on facebook
    Udostępnij na Facebook