Współpraca

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Jestem osobą, która uwielbia podejmować nowe wyzwania. W ciągu ostatnich lat, nasza Szkoła Językowa bardzo się rozwinęła dlatego postanowiłam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w różny sposób dlatego też zaczęłam prowadzić bloga i otworzyłam się na nowe możliwości.


Ponadto, jestem też osobą sumienna, kreatywną i w pełni zaangażowaną w powierzone mi zadania. Z tej racji możesz liczyć na innowacyjność moich rozwiązań. Dyscyplina to jeden z moich największych atutów. Ciągle zagłębiam się w tematy i książki dotyczące samodyscypliny. W pracy przekłada się to na to, że wszystkie powierzone mi zlecenia wykonuję terminowo.

W stosunku do moich Odbiorców zawsze staram się być pozytywna ale przy tym jestem też obiektywna i dzielę się moją szczerą opinią. Dzięki temu zbudowałam sobie zaufanie, które przekłada się na wysokie zaangażowanie w moich mediach społecznościowych.

Chętnie podejmę współpracę z firmami, wydawnictwami lub czasopismami, które są związane z edukacją i nie tylko. Forma naszej współpracy może być stała lub jednorazowa.

Możliwe formy współpracy

Wspólnie uda się nam zrealizować Twoje cele!

W sprawie współpracy proszę pisać na adres: kontakt@improveyourskills.pl lub poprzez formularz kontaktowy.