Improve your Skills

O mnie

Mam na imię Sylwia, jestem Magistrem Filologii Angielskiej UW, lektorką języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem oraz założycielką szkoły. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam sześć lat temu. Nie ukrywam, że przez ten czas uczyłam dzieci, młodzież i dorosłych w różnym wieku ale to właśnie uczenie tych najmłodszych dzieci w wieku od 1 do 7 lat sprawia mi najwięcej radości i satysfakcji więc na tym głównie się skupiam. W myśl poniższej zasady stworzyłam o to szkołę:

'Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu'

Sylwia Zielińska Improve Your Skills
angielski-dla-dzieci-zabawa

O nas i naszej metodzie

We are passionate about our students - and passionate about what we teach.

Szkoła językowa Improve your Skills została stworzona z pasji do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Zajęcia są utrzymywane w konwencji zabawy. Kreatywność to nasza mocna strona więc dzieci tworzą swoje arcydzieła, które wykorzystujemy w czasie zajęć.

Historię, piosenki i wierszyki ubarwiają nasze lekcję a nasi uczniowie wcielają się w różne rolę. W jednej sekundzie mogą stać się lekarzami, kierowcami samochodu a nawet najróżniejszymi zwierzątkami.

Nauka języka angielskiego w szkole językowej Improve your Skills to niekończąca się przygoda. Zarażamy tą pasją innych skupiając się głównie na efekcie końcowym czyli postępach.

Ze względu na zapotrzebowanie i zainteresowanie naszymi usługami cały czas poszerzamy swoją ofertę.

Kadra nauczycielska

Nauka z nami zaprocentuje w przyszłości.

Kadra nauczycielska naszej Szkoły Językowej Improve your Skills to wyłącznie wykwalifikowani lektorzy, posiadający nie tylko odpowiednie wykształcenie filologiczne i/bądź lingwistyczne oraz bogate doświadczenie zawodowe, lecz także wyróżniający się wyjątkowymi cechami osobowości takimi jak życzliwość, entuzjastyczne podejście do nauczania, otwartość na nowe metody. Większość naszych lektorów, oprócz kompetencji językowych, jest wyposażona w bardzo szeroki kontekst kulturowy.

angielski kadra nauczycielska

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z przedszkolami, szkołami państwowymi i prywatnymi, ośrodkami i domami kultury oraz innymi placówkami

Ośrodek Kultury Ochoty

Ośrodek Kultury Ochoty

Dom Kultury Rakowiec

Dom Kultury Rakowiec

Centrum Handlowe Promenada

Centrum Handlowe Promenada

Żłobek Beztroskie Maluchy

Żłobek Beztroskie Maluchy

Klub Kultury Seniora

Klub Kultury Seniora

Żłobek Miś Uszatek

Żłobek Miś Uszatek